Із першим снігом вас!

Що ж, друзі, черговий рік добігає кінця! Надворі падають лапаті сніжинки, створюючи святковий настрій, і ми поволі підбиваємо підсумки та готуємося дарувати подарунки. Безумовно, тут не обійтися без вашої допомоги, позаяк саме завдяки вам, добродійство, Координаційний Центр Допомоги успішно розвивається та розширює свою доброчинну діяльність.

Напередодні свят (Святого Миколая, Різдва, Нового Року) ми активно залучаємо допомогу небайдужих українців, прагнути зорґанізувати свято не тільки для діточок із Вишгородського районного дитячого будинку «Любисток», але й для вихованців інтернатів на прифронтових територіях, у так званій «сірій зоні», куди ми раз у раз навідуємося з гуманітарними вантажами.

Тому ми просимо вас, наші добрі друзі, про поміч. Ми будемо раді будь-якій допомозі, а зокрема — канцтоварам, яких бракує у згаданих вище закладах. Якраз у ці хвилини наші волонтери комплектують гуманітарний вантаж до Щастя, Лисичанська, Геївки та Станиці Луганської, тож будемо раді, якщо ви долучитеся саме тепер!

Благодійну допомогу можна передати за адресою, вказаною в розділі «Контакти» на цьому сайті. Там само — телефони для зв'язку.

Щиро дякуємо вам за участь у житті Центру! ;-)

Назад

Коментарі

Добавить комментарий