Координаційний Центр узяв участь у Форумі «Україна жіночого роду 2018»

Голова та колектив Координаційного Центру Допомоги взяли участь у Форумі «Україна жіночого роду 2018», присвяченому внеску жіноцтва у суспільні процеси в Україні.

Захід відбувався 9 березня у Палаці культури «Дарниця». Організаторами виступили Всеукраїнський жіночий рух «За вільну Україну!» та Сила жінок.

До події долучилися також представники Дарницької Райдержадміністрації, інших владних органів.

Перед присутніми виступили провідні громадські діячки, активістки, волонтерки, підприємиці та інші непересічні жінки із багатьох регіонів України. Вони висловлювали власне бачення ролі жінки в суспільстві, розповідали про актуальні проблеми, торкалися тем культури, освіти, підприємництва та багатьох інших.

«Приємно було побачити таку чудову організацію. Сам захід був цікавим, а питання, які порушувалися, — важливими і актуальними. А ще вдалося побачитися з багатьма людьми, яких я чудово знаю та в яких упевнена — наприклад, представників ГО "Фортеця". Разом ми — сила!», — відзначила Голова Координаційного Центру Допомоги пані Ольга Мотінова.

Хочемо подякувати Раїсі Шматко за організацію та за таку важливу нагороду, якої нас удостоїли! Наш Центр працює для всіх, хто потребує підтримки, а також залюбки бере участь у таких важливих заходах!

Назад

Коментарі

Добавить комментарий