Координаційному Центрові передали благодійну допомогу від Олімпійського коледжу імені Івана Піддубного

Учора, 26 квітня, учні й учениці столичного Олімпійського коледжу імені Івана Піддубного передали Координаційному Центру Допомоги кошти, виручені в межах проведеного на початку місяця в цьому закладі благодійного ярмарку «Українці — в своєму війську. Весна-2018».

Усі ці кошти підуть на потреби 30-ї ОМБр, а саме — на закупівлю комплекту шин для їхнього реанімобіля, котрий вивозить із зони бойових зіткнень поранених і загиблих.

«Ви — великі молодці, — відзначила Голова Координаційного Центру Допомоги, спілкуючись із вихованцями Коледжу. — Цілком можливо, що ці шини врятують чиєсь життя. Пишаюся вами, пишаюся такими свідомими дітьми!».

На заході колектив Координаційного Центру Допомоги вручив подяку колективові Олімпійському коледжу імені Івана Піддубного, а також урочисту грамоту — дітям.

«Це — ваша нагорода. За любов до України, за палке бажання допомогти нашим хлопцям на передовій, за патріотизм, гідний наслідування іншими!» — відзначив волонтер Центру Богдан Ковальчук, передаючи згадану відзнаку лідерові учнівського самоврядування.

Варто відзначити, що Олімпійський коледж імені Івана Піддубного вже не вперше допомагає нашому Центрові. Так, нещодавно вихованці вже передавали поміч нашим бійцям на фронт — військові далековиди.

Назад

Коментарі

Добавить комментарий