Наш Центр узяв участь у міському конкурсі проектів

Сьогодні представники Координаційного Центру Допомоги були присутні на захисті власних двох проектів у межах конкурсу громадських проектів «Громадська перспектива: прозора влада та активна громада», який відбувався у приміщенні Київської міської державної адміністрації.

Центр, як уже відзначалося, подав два проекти: перший стосується організації та проведення заходів для ветеранів АТО й вимушених переселенців, покликаних вирішити проблему соціально-економічної адаптації згаданих груп населення у територіальних громадах Києва, а другий — щодо впровадження низки навчально-ігрових програм для дітей вимушених переселенців і вояків АТО.

Варто відзначити, що інші громадські організації представили на розгляд комісії величезну кількість цікавих і актуальних проектів, спрямованих на подолання найрізноманітніших проблем. Усі проекти, безумовно, гідні, вони заслуговують на увагу, тож зичимо колегам із інших громадських об'єднань успіхів!

Результати конкурсного добору проектів і, відповідно, оголошення переможців, котрі отримають фінансування під свій проект із кошторису Києва, відбудеться вже зовсім скоро.

Ми обов'язково триматимемо вас у курсі!

Назад

Коментарі

Добавить комментарий