ПРОЕКТ «ЛЕТЮЧІ БАЙДАРКИ» ПОТРЕБУЄ ПІДТРИМКИ!

Вельмишановні друзі Координаційного Центру Допомоги!

Ми створили громадський проект «Летючі байдарки», спрямований на добробут дітей без батьківської опіки, які проживають у Вишгородському районному дитячому будинку «Любисток». Наш Центр упродовж тривалого часу опікується цим закладом, допомагаючи йому в ремонті, в проведенні розмаїтих культурних, освітніх, розважальних та інших заходів, тож нинішній проект — це властиве продовження лінії сприяння «Любистку» та його вихованцям.

Тепер ми потребуємо ВАШОЇ підтримки!

Саме від вас, потенційних доброчинців проекту, залежить його успіх! Усі ви знаєте нашу організацію та людей, що в ній працюють, а тому, сподіваємося, вірите в успіх так само, як ми.

Фінансування проекту відбуватиметься, що називається, «з миру по нитці» — з дрібних унесків окремих благодійників, що всі разом і складуть потрібний бюджет.

Ви можете докладно ознайомитися із запропонованим проектом, перейшовши за цим посиланням. Там само можливо зробити внесок. Це нескладно, і займе хвилини три-чотири вашого часу.

Заздалегідь дякуємо всім, хто долучиться до реалізації проекту «Летючі байдарки», а також нагадуємо: на активних доброчинців чекатимуть розмаїті подарунки, з переліком яких ви теж можете ознайомитися за посиланням.

ДЯКУЄМО!

Назад

Коментарі

Добавить комментарий