ПРОСИМО ВАШОЇ УЧАСТІ!

Координаційний Центр Допомоги тривалий час опікується Вишгородським районним дитячим будинком «Любисток», де перебувають на постійному утриманні понад два десятки діточок. Окрім розмаїтих культурних, навчальних, розвивальних, спортивних, оздоровлювальних заходів, які ми організовуємо там повсякчас, наші волонтери за минулий рік за активної допомоги наших друзів провели ремонт і втеплення 520 м² фасаду сиротинця, а також здійснили інше поточне лагодження будови, щоби дітки, позбавлені батьківської опіки, зустріли зиму в теплі та затишку.

Ми зробили велику справу, і дякуємо всім та кожному, хто долучився та допоміг матеріалами, діяльними людьми, добрим словом.

Зрозуміло, на цьому потреби дитячого будинку «Любисток» не закінчуються. Так, будівля потребує дальшого ремонту, ліквідації вогкості (як наслідок — плісняви й грибка, які панують у деяких закутках закладу), лагодження вбиралень, а ще діти мріють про власну багатофункційну кімнату, де вони могли б, по-перше, отримувати потрібне психологічне розвантаження, по-друге, займатися колективнами видами діяльності, а по-третє, просто морально й фізично відпочивати.

Наближається День захисту дітей (1 червня). Ми продовжуємо активно шукати потрібні будівельні матеріали для завершення ремонту та початку роботи над згаданою кімнатою психологічної допомоги. Закликаємо кожного з вас, друзі, долучитися до цієї мети й допомогти, чим уважатимете за потрібне.

Ми віримо, що спільними зусиллями завжди вдається досягти будь-яких результатів, тож сподіваємося на вашу участь та підтримку.

Звертайтеся по докладнішу інформацію за телефонами: (050) 644-40-41, (099) 515-04-07, (068) 530-35-54. Відвідайте нашу групу у мережі «Facebook», а також пишіть нам на адресу: kcd.kiev[вушко]ukr.net.

Дякуємо за небайдужість!

Назад

Коментарі

Добавить комментарий