Шлях до вирішення питань — в об'єднані зусиль!

Минулої п'ятниці, 4 травня, представники Координаційного Центру Допомоги взяли участь у зустрічі представників громадськості у форматі networking «Взаємодія між громадськими організаціями: проблеми, виклики та шляхи їх вирішення». Організатором зустрічі виступив Благодійний фонд «Карітас Київ».

Метою заходу було налагодження механізмів співпраці громадських об'єднань для вирішення проблемних питань суспільства.

Голова ГО «Координаційний Центр Допомоги» пані Ольга Мотінова презентувала нашу організацію, а також окреслила можливі дальші шляхи співпраці та акцентувала увагу на проблемах забезпечення житлом вимушених переселенців із зони бойового конфлікту в Україні та ветеранів російсько-українського протистояння.

«Тільки в об'єданні громадських організацій, тільки у спільній діяльності ми можемо досягти реальних результатів. На превеликий жаль, уразливі категорії наразі стикаються з бюрократією, нерозумінням з боку суспільства, з цілою низкою перепон на шляху до реалізації своїх прав. Наша мета — допомогти всім, хто цього потребує», — відзначила пані Ольга.

Результатом зустрічі стало створення ініціативних груп громадських об'єднань із метою розробки та втілення ефективних механізмів згаданих вище питань.

Назад

Коментарі

Добавить комментарий