Вітаємо зі святом!

Колектив Координаційного Центру Допомоги сердечно вітає Вас усіх із чудовим, символічним, украй важливим святом — Днем захисника Батьківщини!

Неможливо передати словами, наскільки сильно ми вдячні хлопцям і дівчатам, чоловікам і жінкам, які цілодобово несуть варту в самісінькім пеклі війни, щоби ми з вами могли насолоджуватися мирним небом над головою! Завдяки Вам, дорогі наші Герої, Україна квітне та йде вперед — дарма, що підступний агресор розв'язав проти неї неоголошену війну.

Наша сила — в єдності помислів! Од самого початку свого існування Координаційний Центр діє для вас, шановні Захисники, Ветерани та постраждалі через російсько-українську війну. Ми раді вітати вас у стінах нашого Центру, визначити ваші потреби й спробувати надати посильну поміч, а коли хтось із об'єктивних причин не може бути присутнім у Києві — відвезти «гуманітарку» просто на їхні позиції.

У цей день дозвольте побажати Вам усім, «щоб шаблі не брали, щоб кулі минали»! Здоров'я вам, наснаги й мужності, а нам — віри та незборимого бажання прийти на допомогу!

Слава Україні!

Зі щирою повагою,
Ольга МОТІНОВА,
Голова Координаційного Центру Допомоги,
а також
увесь колектив Центру.

14.10.2018, Київ, Україна.

Назад

Коментарі

Добавить комментарий