Зустріч із послом Канади

Минулої п'ятниці, 12 січня, Координаційний Центр Допомоги взяв участь у привітанні посла Канади зі святами під стінами посольства цієї держави, організованому волонтерськими організаціями.

Зокрема, до заходу долучилися, крім Координаційного Центру Допомоги, Голова Спілки поляків «Без кордонів» Олена Седик, Голова Спілки учасників АТО м. Боярка Ігор Міщенко, Директор Києво-Святошинського центру соціально-психологічної реабілітації населення Ангеліна Лахтадир, представники Спілки учасників АТО Луцька, а також інші громадські організації та об'єднання.

Присутні привітали посла Канади в Україні з усіма Новорічними святами, подякували за підтримку волонтерських ініціатив та висловили сподівання на плідну співпрацю і в році, що настав.

Окрім цього, перед людьми виступили хористи із народного хору «Надія» та відбулася театралізована постановка на козацьку тематику.

Своєю чергою, пан посол висловив удячність усім присутнім за активну участь у вирішенні найнагальніших потреб уразливих катеґорій громадян, серед яких — учасники АТО, їхні родини, сім'ї загиблих захисників та вимушені переселенці.

Він пообіцяв подальшу підтримку волонтерських ініціатив в Україні від свого відомства та від себе особисто.

«В Україні відсутня комплексна програма допомоги воїнам АТО, їхнім родинам, вимушеним переселенцям, яка б ефективно діяла. Переважно саме зусиллями волонтерів щось у цьому напрямі взагалі відбувається, змінюється на краще. І значно дієвіше ми можемо допомагати тим, хто цього потребує, завдяки міжнародній співпраці. Дякуємо послові Канади в Україні за небайдужість та активну участь!» — відзначила Голова Координаційного Центру Допомоги пані Ольга Мотінова.

Назад

Коментарі

Добавить комментарий