Про нас

Координаційний Центр Допомоги — це об’єднання НГО «Координаійний Центр Допомоги», НГО «Об’єднання підприємців “Час Бути Разом”», НГО «Бізнес-Перспектива» та незалежної громадської ініціативи «Друзі України». Всі організації-учасники зберегли власну незалежність, одначе скоординувалися заради спільної та надзвичайно актуальної в наш час мети — допомоги учасникам антитерористичної операції на Донбасі та їхнім родинам, вимушеним переселенцям із зони бойових дій.

У процесі роботи ми значно розширили нашу діяльність: тепер допомагаємо не тільки людям, які постраждали внаслідок війни на сході, але й дітям без батьківської опіки, особам із інвалідністю, іншим малозахищеним людям, про яких, на превеликий жаль, держава нині піклується недостатньо.

Ми надаємо психологічну, юридичну, медично-оздоровчу, гуманітарну, культурно-просвітницьку та багато інших видів допомоги. Також сприяємо працевлаштуванню учасників АТО, вимушених переселенців.

 

Напрямки роботи Координаційного Центру:

  • Упровадження реабілітаційних програм із метою соціальної адаптації.
  • Проведення культурних, освітніх, оздоровчих та інших заходів.
  • Сприяння в отриманні гуманітарної, правової, медичної, соціальної допомоги, пільг, знижок на товари народного споживання і до того подібне.

Щоб отримати нашу допомогу, потрібно завітати до Центру у Києві, що по вулиці Зоологічній, 6-А, та разом із координатором створити особисту соціальну картку. Ми спільно визначимо всі питання, що потребують вирішення.

 

Звісно ж, усі послуги Координаційного Центру Допомоги є безкоштовними!

Працюємо по буднях із 10:00 до 17:30.