Дискусія «European Experience: працевлаштування від "А" до "Я"»

Сьогодні, 17 січня, у місті Боярці на Київщині представники ГО «Координаційний Центр Допомоги» разом із ГО «Міжнародно-інтеграційний центр» провели дискусію «European Experience: працевлаштування від "А" до "Я"».

До обговорення долучилися не тільки представники цілої низки громадських об'єднань (зокрема, ГО «Спілка учасників АТО Боярки», з якою ми протягом довгого часу співпрацюємо), але й прості боярчани, поготів — із числа учасників АТО/ООС, вимушені переселенці, родичі ветеранів російсько-української війни.

Упродовж розмови розглядалися теми можливого налагодження співпраці з ветеранами АТО/ООС, їхніми родичами, а також із вимушеними переселенцями у частині допомоги їм із легальним працевлаштуванням за кордоном.

«Так чи інакше, а молодь, кваліфіковані кадри зараз їдуть у пошуках кращої долі за межі України. Якщо ми не можемо спинити цей процес, то маємо хоча б посприяти трудовим мігрантам із забезпеченням дотримання їхніх прав на чужині», — відзначила в ході дискусії голова ГО «Координаційний Центр Допомоги» пані Ольга Мотінова.

На заході розглядалися такі питання:
• законодавчі особливості працевлаштування в іноземного роботодавця чи роботодавця-посередника за кордоном самостійно або із залученням посередника-рекрутера: права та обов’язки суб’єктів зовнішньої трудової міграції;
• законодавчі акценти відрядження (делегування) з території України до іноземної компанії-користувача: лізинг персоналу, аутсорсинг, аутстафінг;
• міжнародні угоди з питань праці, зайнятості, соціального забезпечення, уникнення подвійного оподаткування;
• національне законодавство іноземних країн щодо працевлаштування громадян України;
закордонні дипломатичні установи України щодо підтримки та забезпечення прав суб’єктів зовнішньої трудової міграції.

Окрім того, на дискусії представники місцевої влади Боярки вручили колективу ГО «Координаційний Центр Допомоги» урочисту подяку — «за самовідданість та жертовність в ім'я України, за патріотизм та милосердя, за особистий неоціненний унесок у наближення перемоги» за підписом міського голови Боярки Олександра Зарубіна. Подяку від імені Центру прийняла його голова Ольга Мотінова.

Хочемо подякувати директору Києво-Святошинського центру соціально-психологічної реабілітації населення А. Лахтадир та директору Києво-Святошинського районного центру зайнятості А. Іванову за активну позицію щодо інформування співвітчизників про ризики нелегального працевлаштування як в Україні, так і за кордоном. Також висловлюємо шану представникам ГО «Міжнародно-інтеграційний центр» за підготовку та участь у дискусії, а також за плідну співпрацю.

Назад

Коментарі

Добавить комментарий