Діти з дитячого будинку привітали з Днем народження керівницю ресторану «Альтруіст»

Учора Координаційний Центр Допомоги та дітки з Вишгородського районний дитячого будинку «Любисток» мали чудову змогу привітати керівника ресторану «Альтруіст», нашого чудового друга Анну Андрієнко з її Днем народження!

Завдяки неймовірному колективу цього закладу вдалося організувати пікнік-святкування просто неба у столичному парку Тараса Шевченка, де ми й привітали іменинницю!

Дякуючи доброті працівників ресторану, діти приїахли на пікнік автобусом просто із дитячого будинку, взяли участь у цікавій розважальній програмі з мильними бульбашками, поласували ситними наїдками та особисто привітали пані Анну квітами і, ясна річ, теплими словами, котрі, сподіваємося, зігріли всіх присутніх у достатньо холодну погоду.

Голова Координаційного Центру Допомоги пані Ольга Мотінова вручила колективу «Альтруіста» врочисту подяку від директора Вишгородського районного дитячого будинку «Любисток» і переказала його найщиріші вітання.

Щиро дякуємо ресторану «Альтруіст» за виявлену великодушність! Принагідно ще раз вітаємо прекрасну, сонячну Анну Андрієнко з Уродинами.

Спасибі вам од усього колективу Координаційного Центру Допомоги за те, що ви такі є! Ми неймовірно пишаємося дружбою з усіма вами.

Вітаємо!

Назад

Коментарі

Добавить комментарий