Діти з дитячого будинку — в кінотеатрі «Блокбастер»!

Координаційний Центр Допомоги за активного сприяння ресторану «Альтруіст» та завдяки доброті «Планети Кіно» зміг подарувати дітям із Вишгородського районного дитячого будинку «Любисток» перегляд нового українського анімаційного фільму — «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила».

Сеанс відбувався вчора, 19 березня, у залі IMAX кінотеатру «Блокбастер», що на столичному проспекті Степана Бандери.

Ресторація «Альтруіст» допомогла не тільки з організацією перегляду, але й із транспортом, перевізши вихованців «Любистку» автобусом просто до місця дії.

Сказати, що діти були у захваті — це не сказати нічого: всі присутні незалежно від віку буквально прикипіли поглядами до екрану, не дозволяючи собі відволіктися ні на мить!

«Блокбастер» почастував дітей без батьківської опіки поп-корном і пепсі-колою, що повністю занурило маленьких глядачів в атмосферу справжнього кіносеансу.

«Для цих діточок, яким ми допомагаємо, можливість розважитися — віддушина. На превеликий жаль, вони не мають родини, із якою могли б навідувати кінотеатри. Цього дня родиною для них стали ті, хто допоміг реалізувати цю ідею», — зазначила Голова Координаційного Центру Допомоги пані Ольга Мотінова.

По завершенні перегляду всіх дітей та їхніх вихователів доставили назад до Нових Петрівців, де розташований дитячий будинок «Любисток».

Низький уклін усім причетним і щира подяка за те, що наші шляхи зійшлися заради доброї мети!

Назад

Коментарі

Добавить комментарий