Заходи

Прощання з «Птахами»

Друзі, викладаємо фотозвіт із прощання діточок із Вишгородського районного дитячого будинку «Любисток» із чудовим літнім табором «Птахи», де вони провели надзвичайні чотири тижні!

Спасибі директорові дитячого табору «Птахи» Бондаренку Олегові Анатолійовичу за те, що прихистили, нагодували, вишколили і розважили дітей із «Любистку»! Цінуємо ваш унесок!

Окрема подяка — кухареві табору: за свідченнями діточок, вона просто надзвичайна! :-)

Нагадаємо, влітку діти з дитячого будинку «Любисток» поїхали до табору «Птахи».

Читати далі... Прощання з «Птахами»

Координаційний Центр Допомоги долучився до створення Міжнародної Асамблеї Матерів

У неділю, 13 травня, Координаційний Центр Допомоги взяв участь низці заходів із нагоди Міжнародного дня матері, що відбувалися в Києві. 

До столиці з усіх куточків України з'їхалися матері загиблих на війні, учасників Революції Гідності, антитерористичної операції та інших збройних протистоянь, хворих на онкологію дітей і всі охочі.

Читати далі... Координаційний Центр Допомоги долучився до створення Міжнародної Асамблеї Матерів

Діти з дитячого будинку привітали з Днем народження керівницю ресторану «Альтруіст»

Учора Координаційний Центр Допомоги та дітки з Вишгородського районний дитячого будинку «Любисток» мали чудову змогу привітати керівника ресторану «Альтруіст», нашого чудового друга Анну Андрієнко з її Днем народження!

Завдяки неймовірному колективу цього закладу вдалося організувати пікнік-святкування просто неба у столичному парку Тараса Шевченка, де ми й привітали іменинницю!

Читати далі... Діти з дитячого будинку привітали з Днем народження керівницю ресторану «Альтруіст»

Діти з дитячого будинку — в кінотеатрі «Блокбастер»!

Координаційний Центр Допомоги за активного сприяння ресторану «Альтруіст» та завдяки доброті «Планети Кіно» зміг подарувати дітям із Вишгородського районного дитячого будинку «Любисток» перегляд нового українського анімаційного фільму — «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила».

Сеанс відбувався вчора, 19 березня, у залі IMAX кінотеатру «Блокбастер», що на столичному проспекті Степана Бандери.

Читати далі... Діти з дитячого будинку — в кінотеатрі «Блокбастер»!

Сніданок в «Альтруіст» для дітей без батьківської опіки

Понеділок для дітей із Вишгородського районного дитячого будинку «Любисток» розпочався сонячно та приємно: завдяки Координаційному Центру Допомоги та ресторації «Альтруіст» діти мали прекрасну можливість смачно поснідати у цьому чудовому закладі.

Варто відзначити, що ресторан «Альтруіст» забезпечив і перевезення діточок із Нових Петрівців, де вони живуть, просто в середмістя Києва, за що ми їм окремо дякуємо.

Читати далі... Сніданок в «Альтруіст» для дітей без батьківської опіки

Сторінка 1 із 4