Заходи

Координаційний Центр Допомоги долучився до створення Міжнародної Асамблеї Матерів

У неділю, 13 травня, Координаційний Центр Допомоги взяв участь низці заходів із нагоди Міжнародного дня матері, що відбувалися в Києві. 

До столиці з усіх куточків України з'їхалися матері загиблих на війні, учасників Революції Гідності, антитерористичної операції та інших збройних протистоянь, хворих на онкологію дітей і всі охочі.

Читати далі... Координаційний Центр Допомоги долучився до створення Міжнародної Асамблеї Матерів

Діти з дитячого будинку привітали з Днем народження керівницю ресторану «Альтруіст»

Учора Координаційний Центр Допомоги та дітки з Вишгородського районний дитячого будинку «Любисток» мали чудову змогу привітати керівника ресторану «Альтруіст», нашого чудового друга Анну Андрієнко з її Днем народження!

Завдяки неймовірному колективу цього закладу вдалося організувати пікнік-святкування просто неба у столичному парку Тараса Шевченка, де ми й привітали іменинницю!

Читати далі... Діти з дитячого будинку привітали з Днем народження керівницю ресторану «Альтруіст»

Діти з дитячого будинку — в кінотеатрі «Блокбастер»!

Координаційний Центр Допомоги за активного сприяння ресторану «Альтруіст» та завдяки доброті «Планети Кіно» зміг подарувати дітям із Вишгородського районного дитячого будинку «Любисток» перегляд нового українського анімаційного фільму — «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила».

Сеанс відбувався вчора, 19 березня, у залі IMAX кінотеатру «Блокбастер», що на столичному проспекті Степана Бандери.

Читати далі... Діти з дитячого будинку — в кінотеатрі «Блокбастер»!

Сніданок в «Альтруіст» для дітей без батьківської опіки

Понеділок для дітей із Вишгородського районного дитячого будинку «Любисток» розпочався сонячно та приємно: завдяки Координаційному Центру Допомоги та ресторації «Альтруіст» діти мали прекрасну можливість смачно поснідати у цьому чудовому закладі.

Варто відзначити, що ресторан «Альтруіст» забезпечив і перевезення діточок із Нових Петрівців, де вони живуть, просто в середмістя Києва, за що ми їм окремо дякуємо.

Читати далі... Сніданок в «Альтруіст» для дітей без батьківської опіки

Координаційний Центр узяв участь у врочистій ліційці в Олімпійському коледжі ім. І.Піддубного

Учора, 15 березня, представники Координаційного Центру Допомоги взяли участь у врочистій лінійці, присвяченій Дню добровольця, в стінах Олімпійського коледжу імені Івана Піддубного.

Лінійка, крім офіційного приводу, мала, так би мовити, і суто особисте піґрунтя: студенти та учні цього закладу спільними зусиллями, через проведення благодійного ярмарку зібрали ресурси, на котрі закупили два тактичних далековиди на фронт.

Читати далі... Координаційний Центр узяв участь у врочистій ліційці в Олімпійському коледжі ім. І.Піддубного

Сторінка 1 із 4