Заходи

Дискусія «European Experience: працевлаштування від "А" до "Я"»

Сьогодні, 17 січня, у місті Боярці на Київщині представники ГО «Координаційний Центр Допомоги» разом із ГО «Міжнародно-інтеграційний центр» провели дискусію «European Experience: працевлаштування від "А" до "Я"».

Читати далі... Дискусія «European Experience: працевлаштування від "А" до "Я"»

«Різдво для мами» з командою Ольги Богомолець

Координаційний Центр Допомоги спільно з командою Ольги Богомолець та іншими доброчинцями долучився до організації й проведення чудової благодійної акції «Різдво для мами», що відбувалася напередодні Щедрого вечора у замку «Радомисль», м. Радомишль, Житомирщина.

Читати далі... «Різдво для мами» з командою Ольги Богомолець

Прощання з «Птахами»

Друзі, викладаємо фотозвіт із прощання діточок із Вишгородського районного дитячого будинку «Любисток» із чудовим літнім табором «Птахи», де вони провели надзвичайні чотири тижні!

Спасибі директорові дитячого табору «Птахи» Бондаренку Олегові Анатолійовичу за те, що прихистили, нагодували, вишколили і розважили дітей із «Любистку»! Цінуємо ваш унесок!

Окрема подяка — кухареві табору: за свідченнями діточок, вона просто надзвичайна! :-)

Нагадаємо, влітку діти з дитячого будинку «Любисток» поїхали до табору «Птахи».

Читати далі... Прощання з «Птахами»

Координаційний Центр Допомоги долучився до створення Міжнародної Асамблеї Матерів

У неділю, 13 травня, Координаційний Центр Допомоги взяв участь низці заходів із нагоди Міжнародного дня матері, що відбувалися в Києві. 

До столиці з усіх куточків України з'їхалися матері загиблих на війні, учасників Революції Гідності, антитерористичної операції та інших збройних протистоянь, хворих на онкологію дітей і всі охочі.

Читати далі... Координаційний Центр Допомоги долучився до створення Міжнародної Асамблеї Матерів

Діти з дитячого будинку привітали з Днем народження керівницю ресторану «Альтруіст»

Учора Координаційний Центр Допомоги та дітки з Вишгородського районний дитячого будинку «Любисток» мали чудову змогу привітати керівника ресторану «Альтруіст», нашого чудового друга Анну Андрієнко з її Днем народження!

Завдяки неймовірному колективу цього закладу вдалося організувати пікнік-святкування просто неба у столичному парку Тараса Шевченка, де ми й привітали іменинницю!

Читати далі... Діти з дитячого будинку привітали з Днем народження керівницю ресторану «Альтруіст»

Сторінка 1 із 5