Заходи

У Боярці відбулася конференція, присвячена переселенцям

Минулої п'ятниці, 22 лютого, у приміщенні центру реабілітації осіб, постраждалих унаслідок війни (м. Боярка, Київщина), відбулося обговорення у форматі конференції за участі представників Координаційного Центру Допомоги, ГО «Спілка учасників АТО Боярки», Міністерства з питань тимчасово окупованих територій України, а також лідерів громадської думки і небайдужих громадян.

Учасники заходу обговорили питання, що стосуються державних програм забезпечення вимушених переселенців житлом у місцях їх теперішнього проживання.

Читати далі... У Боярці відбулася конференція, присвячена переселенцям

Робота громадської ради при Мінтот

Координаційний Центр Допомоги взяв участь у роботі громадської ради при Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України.

Читати далі... Робота громадської ради при Мінтот

Акція «Різдво для мами» спільно з Ольгою Богомолець

Координаційний Центр Допомоги спільно з командою Ольги Богомолець та іншими благочинцями долучився до організації й проведення чудової благодійної акції «Різдво для мами», що відбувалася напередодні Щедрого вечора у замку «Радомисль», м. Радомишль, Житомирщина.

Читати далі... Акція «Різдво для мами» спільно з Ольгою Богомолець

Дискусія «European Experience: працевлаштування від "А" до "Я"»

Сьогодні, 17 січня, у місті Боярці на Київщині представники ГО «Координаційний Центр Допомоги» разом із ГО «Міжнародно-інтеграційний центр» провели дискусію «European Experience: працевлаштування від "А" до "Я"».

Читати далі... Дискусія «European Experience: працевлаштування від "А" до "Я"»

«Різдво для мами» з командою Ольги Богомолець

Координаційний Центр Допомоги спільно з командою Ольги Богомолець та іншими доброчинцями долучився до організації й проведення чудової благодійної акції «Різдво для мами», що відбувалася напередодні Щедрого вечора у замку «Радомисль», м. Радомишль, Житомирщина.

Читати далі... «Різдво для мами» з командою Ольги Богомолець

Сторінка 1 із 5