Заходи

Діти з дитячого будинку — в кінотеатрі «Блокбастер»!

Координаційний Центр Допомоги за активного сприяння ресторану «Альтруіст» та завдяки доброті «Планети Кіно» зміг подарувати дітям із Вишгородського районного дитячого будинку «Любисток» перегляд нового українського анімаційного фільму — «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила».

Сеанс відбувався вчора, 19 березня, у залі IMAX кінотеатру «Блокбастер», що на столичному проспекті Степана Бандери.

Читати далі... Діти з дитячого будинку — в кінотеатрі «Блокбастер»!

Сніданок в «Альтруіст» для дітей без батьківської опіки

Понеділок для дітей із Вишгородського районного дитячого будинку «Любисток» розпочався сонячно та приємно: завдяки Координаційному Центру Допомоги та ресторації «Альтруіст» діти мали прекрасну можливість смачно поснідати у цьому чудовому закладі.

Варто відзначити, що ресторан «Альтруіст» забезпечив і перевезення діточок із Нових Петрівців, де вони живуть, просто в середмістя Києва, за що ми їм окремо дякуємо.

Читати далі... Сніданок в «Альтруіст» для дітей без батьківської опіки

Координаційний Центр узяв участь у врочистій ліційці в Олімпійському коледжі ім. І.Піддубного

Учора, 15 березня, представники Координаційного Центру Допомоги взяли участь у врочистій лінійці, присвяченій Дню добровольця, в стінах Олімпійського коледжу імені Івана Піддубного.

Лінійка, крім офіційного приводу, мала, так би мовити, і суто особисте піґрунтя: студенти та учні цього закладу спільними зусиллями, через проведення благодійного ярмарку зібрали ресурси, на котрі закупили два тактичних далековиди на фронт.

Читати далі... Координаційний Центр узяв участь у врочистій ліційці в Олімпійському коледжі ім. І.Піддубного

Відбувся ще один безкоштовний тренінґ із бізнесу для ветеранів АТО та ВПО

Цієї п'ятниці, 9 лютого, у Координаційному Центрі Допомоги відбувся черговий безкоштовний тренінґ для учасників АТО та вимушених переселенців «Перший крок у бізнес».

Учасники заходу вивчали принципи створення власної справи, ознайомлювалися із засадами пошуку джерел фінансування для бізнесу, складали й аналізували бізнес-плани, створювали ґрантові заявки разом із професійними викладачами-тренерами.

Читати далі... Відбувся ще один безкоштовний тренінґ із бізнесу для ветеранів АТО та ВПО

Свято для дітей «Любистка» та подарунки!

Учора, 4 грудня, завдяки нашим благодійникам Координаційний Центр Допомоги влаштував у ресторані «Forrest Club» справжнє свято для дітей із Вишгородського районного дитячого будинку «Любисток».

Малеча мала можливість побавитися в ігри з Дідом Морозом, узяти участь у цікавих і пізнавальних хімічних експериментах, розважилися в спеціальній дитячій кімнаті.

Читати далі... Свято для дітей «Любистка» та подарунки!