Заходи

Майстер-клас із малювання для дітей-сиріт

Учора, 13 грудня, Координаційний Центр Допомоги організував майстер-клас із малювання та художнього оформлення для дітей із Вишгородського районного дитячого будинку «Любисток».

Цей захід проводила вимушена переселенка із Донецька, мисткиня Ірина Боярчук.

Вихованці малювали свої роботи гуашшю на тему «Зимовий пейзаж», а також отримали нові цікаві знання щодо роботи з кольором, технік малюнка, видів художньо-декоративного мистецтва.

Читати далі... Майстер-клас із малювання для дітей-сиріт

Тренінґ для переселенців «Перший крок у бізнес»

Цієї п'ятниці, 17 листопада, в приміщенні Координаційного Центру Допомоги відбувся безкоштовний тренінґ для вимушених переселенців «Перший крок у бізнес».

Його учасники під керівництвом досвідчених викладачів-підприємців навчилися вигадувати цікаві бізнес-ідеї для своїх проектів, розробляти бізнес-план, вибудовувати чіткий план ведення підприємництва, а також дізналися про джерела залучення коштів під власні проекти.

Читати далі... Тренінґ для переселенців «Перший крок у бізнес»

Вистава для дітей-переселенців

Сьогодні, 17 листопада, завдяки Координаційному Центру Допомоги діти-переселенці зі своїми рідними мали можливість відвідати феєричну виставу «Коза-Дереза» у приміщенні Київського Палацу дітей та юнацтва.

Для гостей виступав колектив дитячого зразкового театру «Котигорошко» під керівництвом пані Любові Маслової (м. Тульчин, Вінничина). Організаторами заходу були пані Ніна Шаварська, пані Лілія Максименко, Київський Палац дітей та юнацтва, а також наш Центр.

 

Читати далі... Вистава для дітей-переселенців

Увага! Безкоштовні піші тури Києвом

Шановні друзі, тепер ми маємо можливість організовувати для вас тематичні піші екскурсії Києвом! Наша волонтерка Дар'я Кононюк запропонувала такий формат співпраці: ми в нашому Центрі формуємо групи з усіх охочих, а коли назбирається душ десять — узгоджуємо дату з нашою чудовою Даринкою! ;-)

Читати далі... Увага! Безкоштовні піші тури Києвом

Друзі Центру — на концерті «Мелодія перемоги»

Минулої п'ятниці завдяки співпраці з Оксаною Лазебник наш Центр спромігся подарувати більше сорока квитків на концерт «Мелодія перемоги», що відбувався у Національному палаці мистецтв «Україна».

Герої АТО мали можливість відвідати чудовий патріотичний концерт і заразом познайомитися між собою.

Щиро дякуємо пані Оксані, а також організаторам цього чудового заходу!

Читати далі... Друзі Центру — на концерті «Мелодія перемоги»

Сторінка 3 із 4