Заходи

Вихованці дитячого будинку «Любисток» у дельфінарії

Дякуємо дельфінарію «Немо» за те, що цієї неділі вихованці дитячого будинку «Любисток» мали чудову можливість відвідати захопливу виставу!

Діти подивилися виступ дельфінів, а також поспілкувалися з працівниками дельфінарію. Вони дізналися багато нового й цікавого для себе!

Читати далі... Вихованці дитячого будинку «Любисток» у дельфінарії

Студенти-першокурсники відвідали музей Героїв АТО

До музею Героїв АТО, котрий діє при Координаційнім Центрі Допомоги, сьогодні завітала група першокурсників Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана.

Вони прослухали цікаву екскурсію від наших волонтерів, ознайомилися зі справжніми військовими атрибутами — зразками зброї, одностроїв, шевронів тощо, — котрі потрапили до нашого музею безпосередньо з передової завдяки нашим ветеранам АТО.

Читати далі... Студенти-першокурсники відвідали музей Героїв АТО

Відбувся ще один тренінґ із підприємництва

У Координаційному Центрі Допомоги відбувся другий тренінґ, організований громадськими організаціями «Business-Perspective», «Об’єднання підприємців м. Красний Луч»за підтримки фонду BEARR TRUST у рамках проекту «Проведення навчальних програм для тимчасово переміщених осіб, що проживають в Київській та Житомирській областях». Цього разу до програми «Перший крок до бізнесу. Алгоритм написання грантових заявок» долучилися не тільки вимушені переселенці, але й ветерани АТО.

Читати далі... Відбувся ще один тренінґ із підприємництва

Святий Миколай — у Координаційному Центрі Допомоги!

До Координаційного Центру Допомоги сьогодні завітав справжній Святий Миколай!

Він подарував дітям полеглих Героїв-Захисників подаруночки у це світле свято. Звісно, гарний настрій та позитивні емоції було забезпечено всім!

Читати далі... Святий Миколай — у Координаційному Центрі Допомоги!

У Координаційному Центрі Допомоги відбуваються тренінґи з бізнесу

Громадські організації «Business-Perspective», «Об’єднання підприємців м. Красний Луч», за підтримки фонду BEARR TRUST в рамках проекту «Проведення навчальних програм для тимчасово переміщених осіб, що проживають в Київській та Житомирській областях» в Координаційному Центру Допомоги 26 листопада провели тренінг-семінар «Перший крок до бізнесу. Алгоритм написання грантових заявок».

Читати далі... У Координаційному Центрі Допомоги відбуваються тренінґи з бізнесу

Сторінка 4 із 4