Заходи

Увага! Безкоштовні піші тури Києвом

Шановні друзі, тепер ми маємо можливість організовувати для вас тематичні піші екскурсії Києвом! Наша волонтерка Дар'я Кононюк запропонувала такий формат співпраці: ми в нашому Центрі формуємо групи з усіх охочих, а коли назбирається душ десять — узгоджуємо дату з нашою чудовою Даринкою! ;-)

Читати далі... Увага! Безкоштовні піші тури Києвом

Друзі Центру — на концерті «Мелодія перемоги»

Минулої п'ятниці завдяки співпраці з Оксаною Лазебник наш Центр спромігся подарувати більше сорока квитків на концерт «Мелодія перемоги», що відбувався у Національному палаці мистецтв «Україна».

Герої АТО мали можливість відвідати чудовий патріотичний концерт і заразом познайомитися між собою.

Щиро дякуємо пані Оксані, а також організаторам цього чудового заходу!

Читати далі... Друзі Центру — на концерті «Мелодія перемоги»

Вихованці дитячого будинку «Любисток» у дельфінарії

Дякуємо дельфінарію «Немо» за те, що цієї неділі вихованці дитячого будинку «Любисток» мали чудову можливість відвідати захопливу виставу!

Діти подивилися виступ дельфінів, а також поспілкувалися з працівниками дельфінарію. Вони дізналися багато нового й цікавого для себе!

Читати далі... Вихованці дитячого будинку «Любисток» у дельфінарії

Студенти-першокурсники відвідали музей Героїв АТО

До музею Героїв АТО, котрий діє при Координаційнім Центрі Допомоги, сьогодні завітала група першокурсників Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана.

Вони прослухали цікаву екскурсію від наших волонтерів, ознайомилися зі справжніми військовими атрибутами — зразками зброї, одностроїв, шевронів тощо, — котрі потрапили до нашого музею безпосередньо з передової завдяки нашим ветеранам АТО.

Читати далі... Студенти-першокурсники відвідали музей Героїв АТО

Відбувся ще один тренінґ із підприємництва

У Координаційному Центрі Допомоги відбувся другий тренінґ, організований громадськими організаціями «Business-Perspective», «Об’єднання підприємців м. Красний Луч»за підтримки фонду BEARR TRUST у рамках проекту «Проведення навчальних програм для тимчасово переміщених осіб, що проживають в Київській та Житомирській областях». Цього разу до програми «Перший крок до бізнесу. Алгоритм написання грантових заявок» долучилися не тільки вимушені переселенці, але й ветерани АТО.

Читати далі... Відбувся ще один тренінґ із підприємництва

Сторінка 4 із 5