Координаційний Центр Допомоги

МИ:з Україною в серці. | МЕТА та ЦІЛІ:для чого ми? | НОВИНИ:та події | ЗАХОДИ:наша дія! | БЛАГОДІЙНИКИ:ваша підтримка! | КОНТАКТИ:як нас знайти?

| +380 (50) 644-40-41 | +380 (68) 530-35-54

2019-10-15 11:10:00 | Врочисте закриття майстер-класів

Цієї суботи, 12 жовтня, у Мостищі (Макарівський район, Київщина) в приміщенні Мостищенської спеціальної ЗОШ-інтернату І-ІІ ступенів одбулося врочисте закриття низки майстер-класів, організованих МБО Посланець Миру (МБО "Посланець Миру"/ICO "Messenger of Peace"), — фінал конкурсу на найкращі світлини з нагородженням переможців, а також святковий концерт.

Для присутніх виступали діти з Мостищенської музичної школи, вихованці, власне, самої школи-інтернату: талановиті діти співали, танцювали, а ще навіть зорганізували чудову міні-виставу!

ГО «Координаційний Центр Допомоги» є партнером проєкту «Життя без фільтрів», а тому зареєстровані у нас учасники й учасниці ООС, члени багатодітних родин і дітки з особливими потребами мали чудову змогу безкоштовно брати участь у всіх майстер-класах із фотографування та оброблення знятків, що відбувалися в рамках «Життя без фільтрів» впродовж крайніх трьох місяців.

Волонтери Координаційного Центру Допомоги, певна річ, так само долучилися до чудовезних і цікавих робітень. ;-) За словами голови Центру пані Ольги Мотінової, такі заходи — це не тільки й не стільки колективна діяльність із метою опанування нових навичок, скільки ефективний інструмент соціалізації людей, які її потребують.

«Чудово, що в наш буремний час є люди, які організовують і проводять для людей, що потребують підтримки, тренінґи, майстер-класи, лекції, створюють для них умови, котрі дозволяють знайомитися одне з одним і працювати в команді. Наше завдання як доброчинних громадських об'єднань — простягати руку ближньому, адже тільки в суспільстві, де є взаємоповага, щире бажання допомагати одне одному та небайдужість можливий цивілізаційний поступ як явище», — підкреслила пані Ольга.

На заході оргкомітет «Життя без фільтрів» визначив п'ятнадцятьох найліпших випускників курсу фотографії. Цінні призи — картки пам'яті для цифрових камер, термоси, солодкі подарунки і, зрозуміло, сертифікат про завершення курсу — знайшли своїх нових власників!

Координаційний Центр Допомоги нагородив представників МБО «Посланець Миру» врочистими відзнаками — за тривалу та плідну співпрацю межи нашими організаціями. Своєю чергою, організатори заходу відзначили наш Центр подякою «За активну доброчинну діяльність і вагомий унесок до реалізації соціальних проєктів для родин, що потребують допомоги».

Також ми посильно сприяли призовому фонду заходу: п'ятьох найуспішніших учасників проєкту ми нагородили українськомовними художніми книгами.

Насамкінець ми хочемо подякувати всім чудовим людям і організаціям, причетним до реалізації «Життя без фільтрів»! Тішимося з того, що в Україні й надалі відбуваються розмаїті благодійні проєкти, дарма що, на жаль, волонтерство як спосіб соціальної взаємодії наразі не є серед найшанованіших.

2019-10-15 11:10:00

🍀