Координаційний Центр Допомоги

МИ:з Україною в серці. | МЕТА та ЦІЛІ:для чого ми? | НОВИНИ:та події | ЗАХОДИ:наша дія! | БЛАГОДІЙНИКИ:ваша підтримка! | КОНТАКТИ:як нас знайти?

  | +380 (50) 644-40-41 | +380 (68) 530-35-54

Звіт за 2019 рік

06-02-2020 11:23

ДРУЗІ!
Уже й перший місяць дві тисячі двадцятого минув, і другий почався — а ми навіть не встигли належно відзвітувати за діяльність Координаційного Центру Допомоги у попередньому році. Що ж, гадаємо, саме час виправити цю хибу: ми, врешті-решт, збили для вас деякі цифри і факти, дарма що всього-всього зробленого пригадати вже й несила.

За 2019-й рік Координаційний Центр Допомоги передав загалом 9,6 тонн одягу до окремих районів Донеччини й Луганщини, роз'ятрених російсько-українською війною. Це, зокрема, і допомога мирним мешканцям, і Героям і Героїням, що бережуть наш спокій, і тамтешнім волонтерам, котрі попри найтяжчі обставини допомагають малозахищеним, демонструючи приклад незламності духу, крицевості волі, непохитності моральних редутів.

Іще близько 3 тонн речей наші волонтери за дев'ятнадцятий рік розподілили тут, у Києві, в офісі Координаційного Центру Допомоги. Таку «гуманітарку» одержували учасники й учасниці ООС, вимушені переселенці, родини загиблих Героїв і Героїнь, багатодітні сім'ї, самотні літні люди та загалом усі, хто потребує нашої уваги…

Координаційний Центр Допомоги впродовж дві тисячі дев'ятнадцятого року систематично надавав своїм бенефіціарам цілу низку розмаїтих гараздів: харчові продукти, засоби гігієни, креми, молочна продукція, чипси, памперси, інвалідні візочки, ходунки, милиці, взуття, одяг, ліки, цукерки та багато іншого. Окремо хочемо подякувати представникам Voronin™, які у співдії з багатьма доброчинними організаціями активно й дієво допомагають ветеранам ООС і волонтерам — костюмами, джемперами, піджаками та іншими подаруночками. Спасибі вам! ;-)

Наш улюблений Вишгородський районний дитячий будинок "Любисток" теж не залишився недоділеним увагою. Дітки двічі за рік одпочивали в санаторії «Барвінок» у місті Боярці, що на Київщині, абсолютно безоплатно, за що ми низько вклоняємося адміністрації згаданого закладу. Між іншим, вихованці «Любистку» навіть зараз перебувають у «Барвінку», де не тільки відпочивають, а й навіть навчаються. :-)

У дві тисячі дев'ятнадцятому році гімназія «Києво-Могилянський колегіум» двічі організовували й проводили для наших підопічних благодійні ярмарки. На кошти, одержані від першого заходу, ми отоварилися побутовою технікою (на загальну суму понад 8000 гривень) до Вишгородського районного дитячого будинку «Любисток», а за другим разом — купили посуд на 6063 гривні. Іще близько трьох тисяч, зібраних із крайнього ярмарку, наразі освоюються: на них ми надалі закупимо у «Любисток» ліки. Спасибі прекрасним учням, педагогічному колективу, адміністрації цього освітнього закладу, що ні на мить не лишається осторонь волонтерського життя Києва та України.

До речі, Колегіум також передавав клунки з купою-купезною гараздів, зібраних на фронт — дитячі малюнки, смаколики-ласощі, «дзьобалки» (насіння соняшникове), чай-кава тощо, — а волонтери Центру доправили їх до адресатів.

Упродовж дві тисячі дев'ятнадцятого за поданнями Координаційного Центру Допомоги до клініки «Медбуд» по безоплатні консультації фахівців звернулася понад сотня душ. Двісті вісімдесят двоє людей завдяки нашій співпраці зі столичними театрами змогли насолодитися безкоштовними виставами. Десятеро ветеранів російсько-української війни вишколилися на отримання посвідчення водія категорії «В» (теж без потреби сплачувати за це, зрозуміло). І ми щиро вітаємо одну дружину вояка ООС з народженням дитини, яке відбулося в Пологовім будинку №5 й не вартувало їй нічого — знову ж, завдяки доброті представників цієї медустанови і нашим із ними домовленостям.

Під Новий Рік наші меценати неабияк допомогли нам із облаштуванням дитячих свят для всіх підопічних. Ціла низка друзів — зокрема, охоронна фірма «Спарта ХХІ», Солодке. Інтернет супермаркет українських солодощів. та інші — надіслали під завісу дві тисячі дев'ятнадцятого солодкі подарунки до ялиночки. Неперевершена ресторація Forrest Club організувала й провела для дітей класне свято зі смачною вечерею та веселою програмою. 8-) Спасибі!

Годі намагатися пригадати абсолютно все, що сталося за дев'ятнадцятий — до того контрастним, складним і нестримним він був. Але ми впоралися, склали ще один іспит на зрілість Центру насамперед як команди — добре збитої родини волонтерів, котрі за всі ці роки вже й не можуть, і не хочуть уявляти себе деінде, крім як у нашій організації. ;-)

Спасибі всім і кожному, хто доклався до нелегкого діла покращення життя ближніх. На цьому шляху слова подяки настільки ж рідкісні, наскільки часті є нерозуміння з боку соціуму. Але ми не спиняємося, адже взяли за стяг відоме кожному волонтерові з перших же пострілів на Майдані гасло:
«ЯК НЕ МИ, ТО ХТО?!»

Дякуємо за увагу і за те, що були з нами минулого року! ;-)

Із любов'ю,
колектив Координаційного Центру Допомоги.

06-02-2020 11:23

🍀