Координаційний Центр Допомоги

МИ:з Україною в серці. | МЕТА та ЦІЛІ:для чого ми? | НОВИНИ:та події | ЗАХОДИ:наша дія! | БЛАГОДІЙНИКИ:ваша підтримка! | КОНТАКТИ:як нас знайти?

  | +380 (50) 644-40-41 | +380 (68) 530-35-54

ВІЗИТ ДРУЗІВ НАПЕРЕДОДНІ ВИХІДНИХ! 8-)

13-03-2020 10:27

Днями до Координаційного Центру Допомоги завітали наші партнери й багаторічні друзі з ГО "Рада ветеранів АТО Дніпровського району міста Києва", з якими ми пліч-о-пліч крокуємо волонтерською стежкою ось уже котрий рік поспіль. Справді, такі візити додають оптимізму, віри в краще «завтра», адже дарують насамперед розуміння: ми в цьому «неораному полі» — не самотою. ;-)

Представники ГО «Рада ветеранів АТО Дніпровського району міста Києва» нагородили голову Координаційного Центру Допомоги пані Ольгу Мотінову врочистою нагородою — «за активну громадську позицію, професійність, компетентність, патріотизм, плідну співпрацю і підтримку учасників АТО, а також їхніх родин». А ще вони подарували прапор своєї організації нашому музеєві російської агресії — можна сказати, ще одне бойове знамено, оскільки хлопці наразі бережуть наш спокій тут, у Києві, у складі добровольчих патрулів!

Чи могли ми відпустити таких чудових людей без подарунків? ;-) Ми передали ветеранам костюми від «Voronin»™, надані нам свого часу завдяки Благодійний Фонд "Місія добра України", а також чимало свіженького білого квасу від пані Раїса Шматко та Жіночий Рух "За вільну Україну" - волонтерська діяльність.

...А прапора ми повісимо в першу чергу: музеї російсько-української війни, як-от, до прикладу, наш, працюють навіть попри всі карантини на світі — щоби ми не забували про те, яким буває названий «старший брат».

На сій мажорній ноті завершуємо нинішній робочий тиждень, який видався вельми плідним. Дякуємо всім, хто так чи інак нам сприяв і сприяє! ;-) Гарних вам вихідних, друзі!

13-03-2020 10:27

🍀